Napisz do nas

 

Wyślij wiadomość

NTQ Intermodal Sp. z o.o. Biuro Główne
Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

TELEFON I FAX
tel. centrala : 58 6907108
fax centrala:  58 6907147

DZIAŁ TRANSPORTU

DZIAŁ KOLEJOWY

M: +48 578 198 104
bok@ntqintermodal.pl

Tomasz Laskowski

Specjalista ds. spedycji samochodowej

M: +48 578 198 103
laskowski@ntqintermodal.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Agnieszka Kotłowska

Koordynator Biura Obsługi Klienta

M: +48 578 198 105
kotlowska@ntqintermodal.pl

Wiktoria Suwara

Specjalista ds. Obsługi Klienta

M: +48 578 198 111
suwara@ntqintermodal.pl

Monika Dondalska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

M: +48 574 192 774
dondalska@ntqintermodal.pl

ZARZĄD

Gabriela Potrykus

Prezes Zarządu

M: +48 501 722 744
potrykus@ntqintermodal.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Piotr Konkolewski

Dyrektor Handlowy

M: +48 578 198 101
konkolewski@ntqintermodal.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Magdalena Tatrocka

P: +48 535 019 469

tatrocka@ntqintermodal.pl