Transport bocznicowy

Nie tylko usługi intermodalne stanowią obszar naszej działalności. Naszym klientom mamy do zaoferowania również transport bocznicowy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wysokiej jakości usług z zakresu dostarczania przesyłek bezpośrednio na bocznice klienta, zarówno całe składy i małe grupy. Mamy dostępny szeroki wybór wagonów kolejowych, przeznaczonych do ładunków masowych. Są to następujące typy wagonów:

  • Platformy
  • Cysterny
  • Węglarki
  • Silosy

W ramach usług bocznicowych oferujemy przewozy w obrębie bocznic kolejowych oraz obsługę załadunku i rozładunku. Dzięki elastyczności oferowanych przez nas rozwiązań transportowych, świetnej organizacji transportu oraz współpracy z zaufanymi partnerami przy wykorzystaniu dostępnej infrastruktury, jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa przemysłowe do współpracy – zapewniamy najwyższej jakości wagony, znakomitą organizację oraz obsługę transportu. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących transportu bocznicowego – zapraszamy do kontaktu! Na wszystkie pytania udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.