transport samochodowy
zasię działania transportu samochodowego NTQintermodal

W ramach oferty naszej firmy transportowej zapewniamy transport samochodowy, będący elementem transportu intermodalnego, ale również niezależnym środkiem transportu.

Nasze usługi transportu samochodowego świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i Unii Europejskiej. Do naszych usług należy również transport za wschodnią granicę. Cały czas służymy wsparciem dla naszych klientów, służąc im profesjonalnym doradztwem z zakresu przewozów samochodowych, a także wyboru jak najlepszych rozwiązań transportowych.

Na nasz zespół składają się profesjonaliści oraz osoby z ogromnym doświadczeniem w branży transportowej, a priorytetem pozostaje dla nas bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku oraz dostarczenie go na czas. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi przewoźnikami, którzy spełniają najwyższe standardy jakości.

W ramach transportu samochodowego oferujemy:

  • bezpośredni odwóz kontenerów do wskazanego magazynu klienta
  • naczepy samowyładowcza „kipper” dla ładunków sypkich
  • przewóz tank-kontenerów 20’ / 40’
  • transporty plandekowe/drogowe – zarówno krajowe, jak i zagraniczne
  • transport kontenerów z Małaszewicz, Łodzi i Warszawy na adres wskazany przez klienta na terenie całej Europy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportu samochodowego, a w przypadku chęci współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności transportowej – zachęcamy do kontaktu!