Kontakt z firmą NTQ Intermodal w Gdyni

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez zamieszczony poniżej formularz.

 

Dane

NTQ Intermodal Sp. z o.o.

Biuro Główne

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia


TELEFON I FAX

tel. centrala : 58 6907108

fax centrala: 58 6907147

 

MAIL

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FACEBOOK

https://www.facebook.com/ntqintermodal/

Napisz do nas

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

centrala


ikona telefonu

telefon i fax

tel.: 58 6907108

fax: 58 6907147

 

ikona pinu

Adres

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60

81-156 Gdynia

 

ikona maila

e-mail

bok@ntqintermodal.pl

 

ikona facebooka

facebook

facebook.com/ntqintermodal/

 

dział transportu


ikona człowieka

dział kolejowy

+48 578 198 101

kolej@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Tomasz Laskowski
Specjalista ds. spedycji samochodowej

+48 578 198 103

laskowski@ntqintermodal.pl

 

biuro obsługi klienta


ikona człowieka

Dorota Ornowska
Koordynator Biura Obsługi Klienta

+48 578 198 104

ornowska@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Monika Dondalska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 574 192 774

dondalska@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Katarzyna Pakulska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 578 198 100

pakulska@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Kamil Majchrzak
Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 790 204 828

majchrzak@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Agnieszka Kotłowska
Koordynator Biura Obsługi Klienta

+48 578 198 105

kotlowska@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Wiktoria Suwara
Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 578 198 111

suwara@ntqintermodal.pl

 

ikona człowieka

Paulina Wiśniewska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 578 198 111

wisniewska@ntqintermodal.pl

 

dział handlowy


ikona człowieka

Piotr Konkolewski
Dyrektor Handlowy

+48 578 198 101

konkolewski@ntqintermodal.pl

 

dział finansowy


zarząd


ikona człowieka

Gabriela Potrykus
Prezes Zarządu

+48 501 722 744

potrykus@ntqintermodal.pl